Foliopaki z nadrukiem – profesjonalne zastosowania

Foliopaki z nadrukiem – profesjonalne zastosowania

Składnikiem przesądzającym o wysokim poziomie bezpieczeństwa kopert SecureBAG jest rama zbudowana z trwałej, koekstrudowanej folii a także rodzaj zastosowanej taśmy klejącej.

Taśma celulozowa „niskiego bezpieczeństwa” wykorzystuje powierzchnię kleju permanentnego, takiego samego jak w kopertach kurierskich z nadrukiem, pokazującego próby wtargnięcia siłowego. Koperta „średnio zabezpieczona” posiada taśmę zabezpieczającą stwierdzającą objawy ingerencji przy zwykłych próbach włamań. Taśma celulozowa „mocno zabezpieczona” jest jeszcze wyekwipowana we wskaźniki cieplne oraz wilgotnościowe. Ten wariant taśmy cechuje się największym stopniem bezpieczeństwa, co zostało potwierdzone akceptacją Instytutu Inżynierii Precyzyjnej. Taśma celulozowa demonstruje próby włamania dzięki wykorzystaniu wszelakich obecnie używanych technik manipulacji (mechanicznej, przy działaniu ujemną oraz wysoką temperaturą, a dodatkowo metodzie wilgotnościowej).

Specyficzną wersją foliopaków SecureBAG są koperty kurierskie nienaruszalne dedykowane do transportu banknotów w walizkach koloryzujących. Są to towary przeznaczone do przesyłania banknotów, ich zabezpieczenie polega na fakcie, że w momencie grabieży aktywowany jest układ malujący, który to dociera do wnętrza koperty kurierskiej i na stałę koloruje przynajmniej 10% każdego banknotu.

Niepowtarzalnym spośród rodzajów kopert bezpiecznych są woreczki na drobne pieniądze. Zważając na to że muszą przetrwać znaczne obciążenie oraz być niewrażliwe na przerwanie przez ostre krawędzie monet, wykonywane są ze specjalistycznej – solidnej i wytrzymałej – wzmacnianej folii LDPE. W przypadku woreczków, które muszą utrzymać parę kilogramów drobnych, montuje się dosyć rozległą taśmę z rączką. Do wydawania zasiłków kasowych wykorzystuje się małe woreczki strunowe.

Koperty BezpiecznaTORBA znalazły obecnie wszechstronne zastosowanie w przechowywaniu próbek pros, pasz, kukurydzy, rzepaku, antracytu oraz innych artykułów ziarnistych. Jeszcze szersze zastosowanie foliopaków bezpiecznych sprawiło, że są one w sprzedaży we wszystkich popularnych rozmiarach, dzięki czemu nie ma kłopotu z dobraniem pożądanego formatu koperty do chronionych wyrobów.

Dowiedz się więcej: koperty foliowe